• PREVENTÍVNA AKTIVITA

• Dňa 20.04.2022 sme v spolupráci s príslušníkmi OR PZ Ružomberok, realizovali preventívny program pre deti. Program sa skladal z dvoch častí:

• vyhľadávanie drog policajným psom
            • ukážka dolapenia páchateľa

Ďakujeme preventistovi OR PZ, vedúcej vnútorného oddelenia a vedúcemu referentovi skupiny služobnej kynológie odboru poriadkovej polície

Instagram: @diagnostickecentrumrk

• PRIEREZ NAŠOU VEĹKOU NOCOU

• Naše tety a ujovia pripravili počas veľkonočných sviatkov bohatý program pre deti.

• Teta Lubka s tetou Lydkou - v hlavnej úlohe prípravy slávnostného jedla a výzdoby jedálne
            • Obidve tety Mirky - sa postarali o dobroty v podobe palaciniek a koláčov - v spolupráci s deťmi, samozrejme
            • Ujo Milan - distribútor ďalších koláčov, aby náhodou nechýbalo a mali sme plné brušká
            • Hlavný kupač a šibač - ujo Miro spolu s našimi chlapcami
            • Teta Marcelka - výroba veľkonočnej nádielky pre kupačov (barančeky z pukancov)
            • S ujom Matúšom sme vyrobili pozdravy
            • Teta Katka vyžehlila obrúsky

Parádne nám bolo a všetkým ujom a tetám ďakujeme

• Porada riaditeľov

• Oščadnica.

V dňoch 7.-8. apríla 2022 vedenie Regionálneho úradu školskej správy v Žiline organizovalo pracovnú poradu s riaditeľmi škôl a školských zariadení vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti.

Pozvanie na pracovnú poradu prijala pani štátna tajomníčka Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Svetlana Síthová, s ktorou sne diskutovali o aktuálnych témach v oblasti školstva a hľadali možné riešenia, ako naše školstvo v Žilinskom kraji aj v tomto náročnom období posúvať neustále dopredu.