Dňa 27.4.2017 sme (III. a IV.DS) strávili veľmi zaujímavé popoludnie v Mestskej knižnici v Ružomberku pri rozprávaní o potulkách lesom s doc. Ing. Miroslavom Sanigom, CSc. Pútavé boli aj jeho fotografie a najmä jeho rozprávanie zážitkov z detstva.
Do galérie Rozpravy s Miroslavom Sanigom boli pridané fotografie.
https://www.facebook.com/pg/dgcrbk/photos/?tab=album&album_id=1486127464761665